Język:/Language:

język polski język angielski Język niemiecki język francuski
Logo firmy budowlanej Dom z Bieszczad produkującej domy drewniane z bali
Nasze aktualne realizacje
(budowy, meble)
można śledzić na naszym
Facebooku
Kontakt telefoniczny

+48 13 491 50 86


Adres e-mail

poczta@domzbieszczad.pl


Domy drewniane
F.P.H.U. Dom z Bieszczad s.c.
Całoroczne drewniane domy z bali!
wiosna
Domy z bali Projekty drewnianych domów z bali
Domy drewniane
F.P.H.U. Dom z Bieszczad s.c.
Całoroczne drewniane domy z bali!
lato
Domy drewniane
F.P.H.U. Dom z Bieszczad s.c.
Całoroczne drewniane domy z bali!
jesień
Domy drewniane
F.P.H.U. Dom z Bieszczad s.c.
Całoroczne drewniane domy z bali!
zima
Certyfikat ISO F9001

O firmie Dom z Bieszczad

Producent domów drewnianych Dom z Bieszczad jest firmą posiadająca wieloletnie tradycje rodzinne. Możemy poszczycić się wybudowaniem ponad 100 domów z bali drewnianych oraz wielu innych budynków i budowli takich jak garaże, stajnie, tarasy itp. Jako firma budowlana specjalizujemy się w montażu i produkcji całorocznych domów drewnianych z bali. Posiadamy również u siebie profesjonalną stolarnię oraz 9 komór do suszenia drewna, każda o długości 15 mb. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowo:

Firma budowlana Dom z Bieszczad widok z lotu ptaka Skład drewna firmy budowlanej produkującej drewniane domy z bali Hala oraz magazyn firmy budowlanej Dom z Bieszczad Produkcja domu drewnianego w hali konstrukcyjnej w naszej firmie budowlanej

Aby wyjść naprzeciw naszym wyjątkowym Klientom do swojej oferty wprowadziliśmy również wykonanie fundamentów, kominów, instalacji wewnętrznych oraz budynków wznoszonych metodą tradycyjną jak również konstrukcji stalowych. W budynkach wznoszonych metodą tradycyjną, bardzo często elewacje wykańczamy drewnianą półokrągła lub prostokątną imitacją bala drewnianego.

Celem firmy jest zaspokojenie oczekiwań inwestora zarówno w zakresie jakości wykonania, solidności montażu jak i estetyki obiektu. W swojej ofercie posiadamy gotowe projekty domów drewnianych, domów w konstrukcji szkieletu drewnianego, budynków komercyjnych, garaży, stajni, pensjonatów oraz karczm drewnianych, które to mamy przyjemność i zaszczyt przedstawić Państwu na naszej stronie internetowej. Posiadamy również własną pracownię projektową, w której wykonujemy dla naszych Klientów indywidualne projekty domów z bali. Domy drewniane są realizowane przez nas również z projektów dostarczonych nam przez Inwestorów. Wykonujemy adaptacje projektów domów z technologii murowanej do naszej technologii tj. drewnianych domów z bali.

Skład desek firmy Tartak oraz trak gdzie przecierane jest drzewo na bale drewniane Hale produkcyjne gdzie konstruowane są domy z bali drewnianych Hala produkcyjna domów drewnianych

Cały proces technologiczny obróbki drzewa począwszy od przetarcia, sezonowania, parzenia, suszenia, aż po produkt końcowy tj. ekologiczny, całoroczny dom z bali drewnianych, odbywa się wewnątrz naszej firmy. Wraz z wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą i sąsiedztwie Bieszczad gwarantuje to wysoką jakość oraz konkurencyjność cenową. Drzewo pozyskujemy z czystych ekologicznie lasów bieszczadzkich. Jest to świerk, jodła, dąb oraz modrzew.

Naszym klientom proponujemy możliwość spłaty domu za pośrednictwem banku tj. kredytu hipotecznego. Wszelkie kosztorysy, zarówno dla banku jak i dla inwestora wykonujemy bezpłatnie.

Biuro firmy budowlanej Dom z Bieszczad Parking dla Klientów i pracowników obok biura Domu z Bieszczad Nasza firma budowlana oraz skład drewna podczas procesu sezonowania drzewa Skład drzewa przeznaczonego do przetarcia w tartaku Domu z Bieszczad

Dlaczego warto wybudować i zamieszkać w drewnianym domu z bali?

Estetyka i klimat
Domy drewniane posiadają swoisty urok i specyfikę tzw. "duszę", zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz domu.
Zdrowie
Drewno gwarantuje utrzymanie prawidłowej wilgotności w pomieszczeniach. Pochłania nadmiar wilgoci, a w okresach suchych oddaje ją zapewniając odpowiednią dla człowieka wilgotność. Domy murowane są zbyt szczelne i nie pozwalają ścianą oddychać.
Ekonomia
Koszt budowy całorocznego drewnianego domu z bali jest niższy od domu murowanego. Dodatkowo koszty utrzymania (ogrzewanie, utrzymanie elewacji) są o wiele tańsze i łatwiejsze.
Czas realizacji domu z bali
Czas montażu domu z bali o powierzchni użytkowej 120 m2 to około 4 tygodnie dla stanu surowego zamkniętego.
Użytkowanie i praktyczność
Wnętrze w domach z bali drewnianych możemy utrzymać w swoistym klimacie i uroku jakie daje nam obcowanie z naturą np. salon. Część pomieszczeń możemy wykonać w standardzie domu murowanego np. sypialnie, pokój dziecinny (gładkie ściany, czyli płyta kartonowo-gipsowa), łazienka, kuchnia (kafelki).
Parking firmy budowlanej Dom z Bieszczad Sklad drewna firmy Dom z Bieszczad producenta domów drewnianych Sezonowanie desek firmy Dom z Bieszczad producenta domów drewnianych Firma budowlana Dom z Bieszczad skład desek