Język:

Language:

Certyfikat ISO 9001:2008

Certyfikat ISO dla firmy budowlanej Dom z Bieszczad produkującej domy drewniane z bali.
Domy drewniane Domy z bali Drewniane domy Projekty drewnianych domów z bali Jest wiele domów ale ... Tylko jeden DOM Z BIESZCZAD!

Drodzy Państwo!

Witamy serdecznie na naszej oficjalnej stronie internetowej, dziękując jednocześnie za zainteresowanie naszym produktem jakim są wykonywane przez naszą firmę całoroczne jednorodzinne drewniane domy z bali, zajazdy, restauracje czy też pensjonaty z bali drewnianych.

OFERUJEMY!

Projekty domów drewnianych

polana dwór drewniany z bali wizualizacja nr 2 Kod: polana dr
Nazwa: Polana
Opis: Jednorodzinny mieszkalny dom z bali drewnianych utrzymany w stylu staropolskich drewnianych dworków szlacheckich. Istnieje możliwość adaptacji na pensjonat np. agroturystyczny. Na poddaszu przestronna, otwarta przestrzeń przeznaczona do dowolnej aranżacji, np. na pomieszczenie hobby lub dodatkowe pokoje. Ściany zewnętrzne domów drewnianych wykonane z bali drewnianych 12x18 cm + warstwy izolacyjne o przekroju od 5 do 20 cm (wełna mineralna). Od wewnątrz wykończenie - do wyboru 4 opcje: - drewniana imitacja bala półokrągła; drewniana imitacja bala prostokątna; deska ścienna o grubości 2,5 cm lub płyta OSB + płyta kartonowo-gipsowa.
Dzięki warstwowej konstrukcji ścian, wykonywane przez nas domy drewniane cechują się doskonałym współczynnikiem przenikalności cieplnej.

Zobacz więcej

Projekty garaży z bali

gc01 garaz drewniany wiz 2 Kod: gc01s
Nazwa: GC01s
Opis: Garaż drewniany wolno stojący, w technologii bali, z miejscem na jeden samochód. Budynek ma prostą, zaprojektowaną na planie prostokąta bryłę, przykrytą dwuspadowym dachem. Z tyłu przewidziano niezależne - połączone z garażem - pomieszczenie gospodarcze, dostępne także bezpośrednio z zewnątrz. Funkcje budynku uzupełnia niewielka zadaszona wiata - idealne miejsce do przechowywania drewna, rowerów, czy pojemników na śmieci.
Zobacz więcej

Stajnie drewniane

s02 drewniana stajnia z bali drewnianych półokrągłych lub prostokatnych wiz2 Kod: s04
Nazwa: S04
Opis: Drewniany budynek z bali, parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do całorocznego utrzymania sześciu koni. Dostarczanie ściółki, zadawanie paszy oraz usuwanie obornika – przejezdnym korytarzem usytuowanym wzdłuż obiektu. W budynku przewidziano także pomieszczenia dodatkowe: siodlarnię, paszarnię, niewielką łazienkę oraz jednostanowiskowy garaż. Ściany zewnętrzne z bali drewnianych 12x18 cm + warstwy izolacyjne.
Zobacz więcej

Altany drewniane

Meble ogrodowe

Pergole

WYSOKIEJ JAKOŚCI REALIZACJE

Projekt domu

Realizacja domu drewnianego z projektów domów indywidualnych w miejscowości Komańcza Kod: Indywidualny 4
Nazwa: Indywidualny 4
Opis: Dom z bali według projektu indywidualnego który wybudowany został w miejscowości Komańcza. Ściany wewnątrz domu drewnianego wykończone prostokątną imitacją bala o grubości 3,5 cm i wyokości 18 cm.
Zobacz więcej

Elewacja domu

Realizacja domu drewnianego z projektów domów indywidualnych w miejscowości Komańcza Kod: Indywidualny 4
Nazwa: Indywidualny 4
Opis: Realizacja domu drewnianego z projektów domów indywidualnych w miejscowości Komańcza
Zobacz więcej

Wnętrze domu

Realizacja wnętrza domu z bali zrealizowanego w miejscowości Komańcza. Wykończenie ścian wewnętrznych jako imitacja bala Kod: Indywidualny 4
Nazwa: Indywidualny 4
Opis: Realizacja wnętrza domu z bali zrealizowanego w miejscowości Komańcza. Wykończenie ścian wewnętrznych jako imitacja bala
Zobacz więcej
Data: 2011-12-06

Orginalne i ciekawe systemy wznoszenia długowiecznych domów ...

Budowa drewnianego domu w Rudniku Wielkim z bala według projektu ChmielnikiDW2 Dzisiaj inwestor decydujący się na wykonanie domu dobrze komponującego się z otaczającym środowiskiem naturalnym, takim jak las, ogród, ma do wyboru wiele ciekawych rozwiązań. Między innymi są to domy z bali, domy szkieletowe, oraz domy w technologii muru pruskiego Fachwerk. Wszystkie te trzy opcje charakteryzują się tym, że mają w c...
więcej ...

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "DOM Z BIESZCZAD" Spółka Cywilna Wiesław Twaróg, Marcin Piękoś realizuje projekt pn. "Wzrost konkurencyjności firmy "DOM Z BIESZCZAD" Wiesław Twaróg, Jan Kwolek dzięki rozbudowie zakładu i rozszerzenie asortymentu produkcji" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013.

Realizacja projektów ze środków z Uni Europejskiej
Drewniane domy z bali Drewniane domy z bali
FliSolution - projektowanie stron www, pozycjonowanie, oprogramowanie, gry online
Strona internetowa generowana i zarządzana poprzez system CMSolution.
Świadczymy usługi w zakresie: projektowania stron www, pozycjonowania stron internetowych, CMS, SEO, aplikacje bazodanowe, biurowe, programowanie, projektowanie, więcej...
Informacje kontaktowe: www.flisolution.pl, e-mail: flisolution@flisolution.pl, telefon komórkowy: 519 193 716
FACEBOOK_BODY_DIV FACEBOOK_BODYTWITTER_BODY