Język:

Language:

Certyfikat ISO 9001:2008

Certyfikat ISO dla firmy budowlanej Dom z Bieszczad produkującej domy drewniane z bali.
Domy drewniane Domy z bali Drewniane domy Projekty drewnianych domów z bali Jest wiele domów ale ... Tylko jeden DOM Z BIESZCZAD!

Drodzy Państwo!

Witamy serdecznie na naszej oficjalnej stronie internetowej, dziękując jednocześnie za zainteresowanie naszym produktem jakim są wykonywane przez naszą firmę całoroczne jednorodzinne drewniane domy z bali, zajazdy, restauracje czy też pensjonaty z bali drewnianych.

OFERUJEMY!

Projekty domów drewnianych

Konwalia z bali drewnianych viz 1 Kod: konwalia dr
Nazwa: Konwalia
Opis: Drewniany dom z bali o zwartej zabudowie, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Jeden z najbardziej charakterystycznych projektów spośród naszej oferty. Dzięki tarasom i balkonom również wykonanym z bali drewnianych dom jest niezwykle urokliwy i wyróżniający się spośród innych projektów domów drewnianych. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, kuchnię oraz łazienkę. Na poddaszu dwie sypialnie z łazienką. Ściany zewnętrzne z bali drewnianych 12x18 cm + warstwy izolacyjne o przekroju od 5 do 20 cm (wełna mineralna). Od wewnątrz wykończenie - do wyboru 4 opcje: - drewniana imitacja bala półokrągła; drewniana imitacja bala prostokątna; deska ścienna o grubości 2,5 cm lub płyta OSB + płyta kartonowo-gipsowa.
Zobacz więcej

Projekty garaży z bali

garaż z bali drewnianych wiz 2 Kod: gd2(01)
Nazwa: Gd2(01)
Opis: Drewniany garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym. Pomieszczenie gospodarcze dostępne bezpośrednio z zewnątrz (niezależne osobne wejście) Ściany zewnętrzne wykonane z bala półokrągłego lub prostokątnego o grubości 12 cm i wysokości 18 cm.
Zobacz więcej

Stajnie drewniane

s04 drewniana stajnia z bali drewnianych widok 1 Kod: s04
Nazwa: S04
Opis: Drewniany budynek z bali, parterowy, niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do całorocznego utrzymania sześciu koni. Dostarczanie ściółki, zadawanie paszy oraz usuwanie obornika – przejezdnym korytarzem usytuowanym wzdłuż obiektu. W budynku przewidziano także pomieszczenia dodatkowe: siodlarnię, paszarnię, niewielką łazienkę oraz jednostanowiskowy garaż. Ściany zewnętrzne z bali drewnianych 12x18 cm + warstwy izolacyjne.
Zobacz więcej

Altany drewniane

Meble ogrodowe

Pergole

WYSOKIEJ JAKOŚCI REALIZACJE

Projekt domu

Jaśmin 2 drewniany widoczek 1 Kod: jasmin 2
Nazwa: Jaśmin 2
Opis: Drewniany dom z bali drewnianych, wolno stojący, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem. Projekt posiada drewniany  zabudowany taras i balkon. Ściany zewnętrzne domów drewnianych wykonane z bali drewnianych 12x18 cm + warstwy izolacyjne o przekroju od 5 do 20 cm (wełna mineralna). Od wewnątrz wykończenie - do wyboru 4 opcje: - drewniana imitacja bala półokrągła; drewniana imitacja bala prostokątna; deska ścienna o grubości 2,5 cm lub płyta OSB + płyta kartonowo-gipsowa. Dzięki warstwowej konstrukcji ścian, wykonywane przez nas domy z bali cechują się doskonałym współczynnikiem przenikalności cieplnej.
Zobacz więcej

Elewacja domu

Dom z Bali drewnianych o nazwie Jaśmin 2 w Warszawie Kod: jasmin 2
Nazwa: Jaśmin 2
Opis: Dom z Bali drewnianych o nazwie Jaśmin 2 w Warszawie
Zobacz więcej

Wnętrze domu

Wnętrze drewnianego domu o nazwie Jaśmin 2 Kod: jasmin 2
Nazwa: Jaśmin 2
Opis: Wnętrze drewnianego domu o nazwie Jaśmin 2
Zobacz więcej
Data: 2011-12-06

Orginalne i ciekawe systemy wznoszenia długowiecznych domów ...

Budowa drewnianego domu w Rudniku Wielkim z bala według projektu ChmielnikiDW2 Dzisiaj inwestor decydujący się na wykonanie domu dobrze komponującego się z otaczającym środowiskiem naturalnym, takim jak las, ogród, ma do wyboru wiele ciekawych rozwiązań. Między innymi są to domy z bali, domy szkieletowe, oraz domy w technologii muru pruskiego Fachwerk. Wszystkie te trzy opcje charakteryzują się tym, że mają w c...
więcej ...

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "DOM Z BIESZCZAD" Spółka Cywilna Wiesław Twaróg, Marcin Piękoś realizuje projekt pn. "Wzrost konkurencyjności firmy "DOM Z BIESZCZAD" Wiesław Twaróg, Jan Kwolek dzięki rozbudowie zakładu i rozszerzenie asortymentu produkcji" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013.

Realizacja projektów ze środków z Uni Europejskiej
Drewniane domy z bali Drewniane domy z bali
FliSolution - projektowanie stron www, pozycjonowanie, oprogramowanie, gry online
Strona internetowa generowana i zarządzana poprzez system CMSolution.
Świadczymy usługi w zakresie: projektowania stron www, pozycjonowania stron internetowych, CMS, SEO, aplikacje bazodanowe, biurowe, programowanie, projektowanie, więcej...
Informacje kontaktowe: www.flisolution.pl, e-mail: flisolution@flisolution.pl, telefon komórkowy: 519 193 716
FACEBOOK_BODY_DIV FACEBOOK_BODYTWITTER_BODY